Uczcij pamięć uczestników Wydarzeń Czerwcowych 1976, uczestnicząc w niezwykłym biegu! W sobotę 18 czerwca, na stadionie Mosir, przy ul.Narutowicza 9, odbędzie się dwu i pół kilometrowy, BIEG RADOŚCI – DUMNE WARCHOŁY. Udział każdego radomianina – obowiązkowy! ;)

ZAPISY  REGULAMIN

PLAKAT2016-1200

Nasza impreza startuje już w SOBOTĘ 18 CZERWCA! o godz. 16.00! Odbędą się tego dnia BIEGI DZIECI oraz 2,5KM BIEG RADOŚCI – DUMNE WARCHOŁY z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych oraz nagrodami-niespodziankami losowo przyznawanymi uczestnikom.

Udział w Biegach Dzieci jest BEZPŁATNY, do BIEGU RADOŚCI wpisowe wynosi 20zł opłacane online w momencie REJESTRACJI – ZAPISZ SIĘ TERAZ! http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2305 Prosimy o zapisywanie się przez internet, na miejscu opłata jest wyższa, i nie da się uniknąć kolejek.

Abyśmy my, ani nasze dzieci nie nudzili się, równolegle do biegów przeprowadzanych w sobotę, mamy dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. O dobrą zabawę zadbają animatorzy KLAUN POLSKA organizujący różne gry i zabawy na stadionie. Wszystko w nastroju radosnego festynu. Po co czekać na półmaraton do niedzieli? Pobiegajmy razem już w sobotę! ;)

Aby do końca was przekonać, wypunktujemy zalety sobotniego startu:

1. będzie klasyfikacja drużynowa
2. zachęcamy do udziału w Biegu Radości – Dumne Warchoły
3. Dumne Warchoły – nagrody finansowe – OPEN K i M – 500;300;200;
4. Dumne Warchoły cenne nagrody niespodzianki
5. 4 godzinny program dla dzieci przedstawi Klaun Polska
6. mnóstwo upominków dla dzieci
7. Radomianie – obowiązkowy start dla uczczenia tego jubileuszu wydarzeń
8. warto wybrać się z dziećmi w sobotę na stadion i zrobić sobie rozbieganko przed półmaratonem niedzielnym startując w Biegu Radości – Dumne Warchoły

Sami widzicie, że musicie tu być ;) Zapraszamy!

UWAGA! ELEKTRONICZNY POMIAR CZASU PROWADZONY BĘDZIE NA WSZYSTKICH SOBOTNICH BIEGACH!
ZA­PISY NA BIEGI SO­BOTNIE:
ZA­PISY NA BIEG GŁÓWNY (NIE­DZIELA):

 

© 2013 BIEGAMY.RADOM.PL